דלתות פלדה

כאשר רוכשים דלת חדשה לבית חדש או כאשר רוצים להחליף ישן בחדש במסגרת של שיפוצים, מקבלת שאלה מרכזית משנה תוקף. שאלה זו היא האם להעדיף דלת עץ או שעדיף לבחור בדגם המבוסס על פלדה.

בשורות הבאות נסביר על החשיבות הרבה של דלתות פלדה ומדוע כדאי לבחור דווקא בהן.

בטיחות, חוזק והרתעה

במידה רבה יש להתייחס לדלת הבית כאלה מחסום המפריד בין הסביבה החיצונית לסביבה הפנימית. לכן, אין ספק שהפלדה, בתור חומר גלם חזר ועמיד במיוחד, עושה את העבודה היטב.

דלתות פלדה עם גימור, וכן כאלה שבנויות בשיטת השכבות, בשילוב של חומרים מבודדים מבפנים עם לוחות חזקים מבחוץ, מספקות סביבת מגורים בטוחה ומוגנת יותר. האפשרות לשילוב של בריחים מרובים הופכת את ממד הביטחון האישי לגבוה עוד יותר וזאת עוד לפני שציינו את אלמנט ההרתעה.

המראה של מחסום עשוי מתכת, אפילו כאשר מדובר על אחת מדלתות החוץ המעוצבות של ימינו, מרתיע לא מעט פורצים. הללו יעדיפו לחפש טרף קל יותר כגון דירה או בית שאינם שמורים היטב בזכות האמצעים העמידים ביותר.

ללא כיפופים והתנפחויות

שימוש בפלדה ביצירת דלתות איכותיות מספק יותר מאשר מחסום חזק ועמיד בפני פורצים. לעומת חומרי גלם אחרים כגון עץ או סיבית, כאן מדובר על חומר גלם שהוא עמיד יותר למים וללחות, חסין יותר מתופעות כגון התנפחויות או עיוותים וכן מפני שינויי צבע, כיפופים או בלאי מהיר.

מטעם זה, מדובר על בחירה טובה לאורך זמן, שאינה מצריכה כמעט תחזוקה שוטפת, תיקונים, צביעה או כל טיפול אחר.

אפשרות לעיצוב מרהיב

גם מי שמחפש פתרון טוב לבית מוגן ואמצעי טוב שמאריך ימים, יעדיף דלת שמספקת גם מענה משולב בתחום האסתטיקה המודרנית. כיום, ניתן להתקין דלתות פנים וחוץ על בסיס פלדה שכוללות השקעה ניכרת בעיצוב. בין היתר ניתן לשלב:

• זכוכית מחוסמת, עמידה, עם סורגים נלווים.

• פאנלים ייחודיים בעלי מראה וינטג', דמוי עץ, מבריק, עתיק או צבעוני.

• עיטורים מתכתיים במגוון צורות.

• פסי אורך ורוחב, שקעים או הבלטות.

סגור לתגובות.