דלתות לבית

אחד הפריטים הפונקציונליים ביותר עבור כל בית הן דלתות החוץ ודלתות פנים המעניקות פרטיות לכל חדר. בעבר הפריטים הללו היו מאוד סטנדרטיים וכל מה שהיה נחוץ ליושבי הבית, היה החוסן של הדלתות ומידת הביטחון שהן מקנות להם. כיום, העיצוב משחק תפקיד מאוד גדול במהלך שינוי חיובי בבית או במהלך מעבר דירה. אין ספק כי הן דלתות פנים והן דלת הכניסה מעוצבות באופן משופר מבחינת החומר וכן מבחינת ההתאמה לחללים השונים בבית. מאחר שלא בכל תקופה קצרה מחליפים דלתות לבית, חשוב להשקיע על דלתות איכותיות, העשויות מחומרי גלם ברמה גבוהה, עמידות מפני תנאי מזג האוויר וכמובן מותאמות בעיצובן לאופנה תמידית ולא כזו שחולפת תוך מספר חודשים או שנים.

דלתות מעוצבות

כפי שלכל בית יש את הסגנון האישי שלו, כך גם ניתן לרכוש דלתות מעוצבות לפי טעם אישי ולפי הסגנון השולט בבית. כאשר רוכשים דלת כניסה, יש להתחשב בכך שכל עוברי האורח נחשפים למראה הדלת, אשר מעניקה רושם ראשוני ורומזת בדרך כלל לגבי הסגנון שנמצא בתוך הבית. כמו כן, מאחר שדלת הכניסה חשופה לתנאי מזג האוויר, יש לוודא כי הדלת עמידה בפני רטיבות ולחות וכן מפני קרני השמש. ניתן למרוח בשמן מיוחד את הדלת וכך להגן עליה למשך תקופה ארוכה, בין אם מדובר על דלת מעץ או בין אם מדובר על דלת מפלדה.

ציפוי דלתות

בכל חברה המציעה דלתות מעוצבות יש אפשרות לבחור מתוך פלטת צבעים את הגוון המתאים לסגנון האישי ובנוסף, ניתן להוסיף חריטות דקורטיביות, פסי אלומיניום, צוהר מזכוכית וכן אלמנטים נוספים לעיצוב דלתות ייחודיות. בבחירת דלת כניסה, הקפידו לרכוש גם את דלתות הפנים מאותה חברה, כך שתוכלו להתאים את הסגנון וליצור הומוגניות שתשתלב בצורה הנכונה ביותר. איכות הדלת נקבעת על ידי חומר הגלם ממנו היא עשויה וכן על ידי הציפוי, אם דמוי טפט או אם כחלק שלם מגוף הדלת. ישנו ציפוי למינציה, ציפוי למינטו, ציפוי פורמייקה, ציפוי פורניר ועוד, אך ממול ישנן דלתות העשויות מעץ גושני ואיכותי יותר אשר מעניק מראה יותר מרשים לבית.

סגור לתגובות.